Ir sākušās jaunās PinWin 7. sezonas sacensības

2015. gada 4. jūnijā apbalvošanas ceremonijā tika paziņoti 6. PinWin sezonas rezultāti. Savukārt 5. jūnijā tika atklāti jaunie septītās sezonas konkursi PinWin tiešsaistes platformā arhitektiem un dizaineriem. Piesakies dalībai un laimē balvas!

PinWin platformā ir sākušās trīs jaunas 7. sezonas sacensības.

  • «Telpu apvienošana. Iekšdurvis par pamatu iekšējai, organizē sadarbībā ar Volhovec. Uzdevums – Sūtiet savus dizaina projektus – gan datorizētus, gan ar roku zīmētus jebkurā tehnikā, kā arī realizēti projekti, kuros izmantotas Volhovec uzņēmumu grupas kolekciju durvis.
  • «Miele. Visu to labāko interjera dizainā", organizē kopā ar Miele. Izaicinājums – Sūtiet fotogrāfijas ar pabeigtiem projektiem, kas demonstrē oriģinālus risinājumus balto iekārtu integrēšanai modernās dzīves telpās, vai arī dizaina 3D vizualizāciju, kurā izmantotas Miele ierīces interjerā.
  • «Dimplex. Kamīns modernā interjerā Organizēts sadarbībā ar Dimplex. Izaicinājums – atsūtiet sava realizētā interjera fotogrāfijas ( privātā vai publiskā ) vai 3D projektu ar elektrisko kamīnu Dimplex.

Joprojām ir atvērts iepriekš izsludinātais konkurss "Labākais tekstilmateriālu dekors nākotnes viesnīcai", sadarbībā ar Heimtextil Russia. Pirmos projektus jau varat apskatīt un balsot par dalībniekiem konkursa lapā.


Vairāk informācijas par dalības nosacījumiem, pieteikumu iesniegšanas termiņiem un balvām var atrast

Pievienojieties dalībniekiem un balsojiet par saviem iecienītākajiem projektiem!

Lasīt arī  TEAM 7 Rīgas debija
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: