Ir sācies konkurss Milano Home Concept

Jaunais 10. PinWin sezonas konkurss "Mūsdienu māja" jau gaida dalībniekus un viņu darbus.

Konkurss "Mūsdienu māja" PinWin dizaina programmu, kas ir daļa no PinWin 10. jubilejas sezonas, īsteno uzņēmums Flatplan. Lai piedalītos konkursā, saņēmējs būs privāta vai sabiedriska interjera dizainers, kas izstrādājis interjeru, izmantojot Milano Home Concept produktus konkursa partneris. Konkurss notiks divās kategorijās:

  • Labākais REALIZĒTAIS projekts
  • Labākā 3D VISUALIZĀCIJA

Ir divi balsošanas līmeņi. Tiešsaistes balsošanas procesā tiks noteikti finālisti, no kuriem kompetenta žūrija izvēlēsies uzvarētājus. Galvenā balva konkursā par labāko pabeigto projektu – 50 000 Euro. Balvas par labāko 3D projektu pufs laura un vāze vulcano.

Darbi tiek pieņemti Līdz 2017. gada 29. martam.


Lasīt vairāk par konkursu "Mūsdienu māja" par jūsu apsvērumiem un pievienojieties konkursam!


Lasīt arī  Olga Soldatova par savu mīlestību pret avangardu un 20. gadiem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: