Harman atdzīvina skaņu

Harman jauno AKG N30 austiņu hibrīdkonstrukcija un nomaināmā skaņas filtru sistēma ļauj izbaudīt iecienītākās augstas izšķirtspējas dziesmas jaunā kvalitātē.

Samsung Electronics meitasuzņēmums Harman Krievijā prezentē hibrīda austiņas AKG N30. Harman nodrošina Hi-Res standarta skaņas veiktspēju, izmantojot hibrīdās un dinamiskās skaņas masīvu kombināciju. Pirmā nodrošina vidējā un augstāko frekvenču diapazona tīrību, bet otrā – zemo frekvenču siltumu un piesātinātību. Skaņas pielāgošanai ir iekļauti divi patentētu rezerves filtru komplekti.

Papildus hibrīda dizainam jaunums lepojas ar unikālu patentētu AKG dizainu noņemami filtri detalizētai skaņas noregulēšanai. Tie tiek uzstādīti uz radiatoriem un koriģē skaņas attēlu atkarībā no žanra un klausītāja vēlmēm.

AKG N30 dizains izceļas ar izsmalcinātu dizainu un ergonomiku: akustiskais kanāls ir novietots leņķī un atbilst dabiskajai ausu kaktiņa anatomiskajai struktūrai. Četri maināmie īpaši mīksto ausu spilventiņu komplekti dažādos izmēros ( XS, S, M, L ) nodrošina drošu un ērtu piegulēšanu ilgu laiku. Noņemamam atvienojamam, nesapinoties pītam kabelim ar universālu tālvadības pulti/mikrofonu, kas atvieglo atskaņošanas vadību. N30 kabeļa konstrukcija nodrošina aizauss piegulošu montāžu, lai nodrošinātu papildu komfortu un izlīdzinātu mikrofona skaļumu. Komplektā ir ērts koferis, tīrīšanas līdzeklis un aviokompānijas adapteris.

AKG N30 austiņas būs pieejamas melnā un sudraba krāsā.

Lasīt arī  Izstādei Maison & Objet - 20 gadi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: