Dizaina lekcija par Maiami

Kā Maiami no pludmales galvaspilsētas kļuva par dizaina galamērķi? Decembrī notiekošās izstādes "Design Miami 2014" piedāvājums? Dizaina eksperte Olga Kosireva uzstāsies ar lekciju jau pavisam drīz – 10. decembrī.

Izstāde "Design Miami 2014" tiks slēgta 7. decembrī, un 10. decembrī Maskavā jūs varēsiet uzzināt visu informāciju no pirmavota. "Karsta" lekcija Vada Olga Kosireva, dizaina eksperte, žurnāliste un DesignLectory līdzdibinātāja. Uzzināsiet, kāpēc Maiami ir kļuvusi par dizaina Meku, kam dod priekšroku dizaina slavenības un kādas sensācijas pārsteidza 2014. gada Design Miami apmeklētājus. Uzziniet arī par aizraujošākajiem notikumiem izstādē un plašo pēcizstāžu programmu, kas skāra visu pilsētu.

Lekcija notiks 2014. gada 10. decembris. Sākums plkst. 20:00. Ilgums: 1,5-2 stundas.
Norises vieta: Martela birojs, Botanichesky pereulok 5, 11. stāvs, Rīga ( metro Prospekt Mira- Gredzens ).


Reģistrējieties lekcijai oficiālajā tīmekļa vietnē
«Dizaina lekcija".

Lasīt arī  Portālā PinWin ir uzsākts jauns Twinstore konkurss
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: