Ciarmoli Queda Studio par tēmu Before Design Classic

Kā radās ideja par Before Design Classic? Kā notiks šis nozīmīgais Salone del Mobile pasākums.Milamo 2016? Kas ir klasiskais stils itāļu izpratnē un kādas ir tā perspektīvas pasaulē, kurā dominē modernais dizains?? Simone Ciarmoli un Miguel Queda, Ciarmoli Queda Studio.

Attēlā: Simone Ciarmoli un Miguel Cueda no Ciarmoli Queda Studio.

Par izstādes "Pirms dizaina klasikas" tapšanu. Ideja par Before Design Classic ( The Age Before Design: Classic ) mums radās pati no sevis. Tas lielā mērā ir mūsu itāļu ieraduma rezultāts – uztvert pasauli kā neizsmeļamu iedvesmas avotu, kurā vienmēr parādās kaut kas jauns un aizraujošs. Izstādes vīzija radās pēc Neapoles Arheoloģijas muzeja apmeklējuma, kur mums bija iespēja fotografēt. Pēc tam šīs fotogrāfijas kļuva par pamatu mūsu plānotajam pasākumam: pamatojoties uz fotoattēliem, tika radīti tapešu dekori, dīvānu spilvenu apdrukas utt.. Mūsu pieredze, kas gūta, pateicoties sadarbībai ar itāļu mēbeļu ražotājiem, skaidra izpratne par klasiskā stila vēsturi un kultūras.. Visi šie faktori ļāva mums pabeigt izstādes māksliniecisko kontekstu un stilu.

frāze «Ražots Itālijā". «Ražots Itālijā – mums ir sinonīms vēsturei, kvalitātei un cieņai. Mēs ne tikai radām funkcionālas lietas ikdienas lietošanai, bet ejam daudz tālāk – līdz vietai, kur formas un materiāli rodas no vēsturiskiem resursiem. Kur ražotāji izmanto gadsimtiem ilgu pieredzi un meistarību, lai radītu mēbeles…

Par izstādes struktūru. Izstāde "Pirms dizaina klasikas" būs skatāma Salone del Mobile.Milano 2016 klasiskais stils. Mūsdienās klasiskais stils ir otrajā vietā aiz modernā dizaina. Taču klasika radās jau pirms jēdziena "dizains" rašanās radās 20. gadsimtā. To atspoguļo arī mūsu organizētā pasākuma nosaukums Pirms dizaina Classic. Tā kā mums ir jāizstāsta klasiskais stils mūsdienīgā kontekstā, esam nolēmuši izmantot netradicionālu pieeju. Sākumā mēs vērsāmies pie itāļu režisora Mateo Garrone, kurš ir slavens ar savu savdabīgo, piezemēto stilu Fotografēšanas stils. Viņa filma bija gaidāmās izstādes vadmotīvs. Garronam izdevās radīt emocionālu, spēcīgu kontrastu starp viņa filmētajām klasiskajām mēbelēm un viņa autorisko režijas metodi. Runājot par pašu izstādi, tās pamatā ir klasiskas Palladiāņu villas tēls. Izstādē aplūkotas vairākas skaidri definētas tēmas, un katra no tām atdzīvināta, izmantojot dekorācijas un daudzslāņainas instalācijas vienā no astoņām telpām.

Lasīt arī  Melnā piektdiena Tommy M

Par klasisko stilu. Klasika mums Tas ir gaumes un stila iemiesojums. Tas veido spēcīgu saikni ar pagātni, tās tradīcijām un paražām. Tā ir kultūra, kas pagātnes mantojumu ienes tagadnē. Jā, klasiskais stils piedzīvo pagrimuma periodu, kur klasiskie priekšmeti pastāv mūsdienu interjerā kā individuāli mākslas objekti. Taču mēs saskatām milzīgu potenciālu klasikā, lai radītu praktiskas, funkcionālas, skaistas un cieņas pilnas dzīvojamās telpas. Mūsu eklektiskais skatījums uz klasisko stilu acīmredzami izraisa tā atdzimšanu un izvirza to priekšplānā ar mūsdienīgu dizainu. Klasiskie interjera risinājumi, kas kļūst par neatņemamu mūsdienu pieejas mājokļa veidošanai sastāvdaļu, attīsta gaumes un stila izjūtu.