Basmannijs uzlabošana

No maziem objektiem uz lielu pilsētu. ProForma arhitektūras konkursa pieteikumu pieņemšana.

Objekta izveide pilsētvidē – vai tas būtu soliņš, ielas lampa, urna, puķu dobe vai kas cits – konkursa fokuss. Objektam jābūt noderīgam, atpazīstamam un viegli izgatavojamam. Piedalīties aicināti arhitekti, dizaineri, mākslinieki un visi radošie cilvēki, kuri vēlas mainīt pilsētu uz labo pusi.

Balsošana notiks divos posmos. Ekspertu žūrija izvērtēs 20 labākos darbus, no kuriem žūrija izvēlēsies vienu uzvarētāju. Uzvarētājs saņems naudas balvu 100 000 Euro apmērā, un viņa projekts tiks īstenots un uzstādīts mākslas objektos Rīgas Basmannij rajonā. 2. un 3. vietas ieguvēji saņems 50 000 Euro naudas balvas. Visu konkursa dalībnieku projektus izskatīs Moskomarhitektura, un tiem būs iespēja tikt iekļautiem atjaunotajā Rīgas MAF oficiālajā katalogā, kā arī parādīties pilsētas ielās. Proforma", mazo arhitektūras formu konkurss Organizē Dizaina centrs ARTPLAY un Improve.

Pieteikumus pieņems līdz 2013. gada 22. martam.

Vairāk informācijas par konkursa ProForma noteikumiem un termiņiem
lasīt oficiālajā vietnē.
Lasīt arī  Tendences 360
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: