Akvareļu dizains

Britu dizainers Niks Freizers (Nick Fraser) izstādē "100% Design London" prezentēja interjera priekšmetus, kas izgatavoti no dārza dakšām un ūdens caurulēm.

Dizaineris Niks Freizers ( Nick Fraser ) no jauna definē ierasto lietu mērķi un piešķir tām negaidītas jaunas funkcijas.

Izstādē 100% Design Londonā dizainere parādīja vairākus jaunus produktus. Piemēram, lustras un sienas plauktus viņš izgatavoja no santehnikas piederumu atgriezumiem -.. Ūdens cauruļu un vara veidgabalu. Āķu loma ir atveres.

Dārza dakšas gaismeklis ar putnu, kas sēž uz vārpstas, pirmo reizi tika prezentēts pirms gada tajā pašā izstādē, bet tagad tas ir nodots ražošanā. Saskaņā ar Nika Freizera teikto, modeļa izskats – «Anglijas dārza kvintesence".

Šajā kontekstā ļoti "tradicionāls" šķiet, ka ir pasakains galdiņu klāsts koku formā. Šo kolekciju iedvesmoja trīs ozoli, kas auga ap vecmāmiņas Sarkanās Rūķenītes mājiņu.

Lasīt arī  Sergejs Nasedkins par arhitektūras modi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: