Lietus pēc pieprasījuma

Jaunais GARDENA ZoomMaxx ir mūsdienīga alternatīva laistīšanai ar rokām.

GARDENA ZoomMahx smidzinātājs maigi un vienmērīgi apsmidzina augus. Smalkās ūdens strūklas ātri iekļūst augsnē, neradot peļķes un augsnes erozijas risku. Smidzinātāja laistīšanas režīmu var viegli pielāgot atkarībā no platības lieluma un konfigurācijas.

Tā ir ( no 3 m līdz 12 m ) lietotājs var izvēlēties platumu, izkliedes attālumu ( no 3 m līdz 18 m ) un jaudu. Tāpēc nav jāuztraucas par to, ka netālu esošajos celiņos, soliņos vai šūpolēs būs šļakatas. Kopumā GARDENA ZoomMah var apstrādāt platības no 9 m² līdz 216 m².. ZoomMaxx darbojas arī ar zemu ūdens spiedienu ( no 1,5 bāriem ). Apūdeņojamā platība var būt no 1 līdz 90 kvadrātmetriem..

Smidzinātāju var izmantot arī kalnainā apvidū. Cietā statīva konstrukcija nodrošina stabilitāti pat uz nogāzēm ar slīpumu līdz pat 15 %. Dārza apūdeņošanas ūdens ne vienmēr ir bez piemaisījumiem. Iebūvēts smalka sieta filtrs novērš netīrumu un smilšu iekļūšanu iekārtā.

Smidzinātājs ZoomMaxx ir daļa no GARDENA laistīšanas sistēmas. To var pieslēgt arī ūdens taimerim C1060 Plus. Tas nodrošina automātisku zemes gabala apūdeņošanu. Dārzniekam tikai jāiestata viena no sešām dažādām laistīšanas programmām, no kurām katra ilgst no 1 minūtes līdz 9 stundām 59 minūtēm.

Lasīt arī  Laistīšanas kanna - bagelis
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: