Kärcher dobju laistīšana bez lejkannas

Kärcher ir laidis klajā jaunumu – mucu laistīšanas komplektu.

Auksts krāna ūdens nav piemērots augiem – tie dod priekšroku siltam, nostādinātam ūdenim no mucas. Katru dobi var aplaistīt bez nepieciešamības katru reizi piepildīt smago lejkannu – ar Kärcher jauno produktu. Zīmols piedāvā lietošanai gatavu komplektu laistīšanai no mucas. Komplektā ietilpst SBP 3800 sūknis mucā, 20 m šļūtene, divi universālie Plus savienotāji un smidzināšanas pistole. Komplekts tiek uzstādīts uz bungas dažu minūšu laikā. Nav nepieciešams veikt īpašus sagatavošanās darbus, jo savienotāji ir piemēroti vairākiem šļūteņu diametriem.

Izvēlieties starp virziena smidzināšanu vai aerosola miglu – ūdens spiediens ir bezgalīgi regulējams. Ja smidzināšanas pistole kādreiz atdalīsies, ūdens padeve tiks automātiski pārtraukta. Jaudīgais ( 400 W sūknis ) izsūknē līdz 3800 litriem ūdens stundā, un jūs varat ļoti ātri aplaistīt visu dārzu. PrimoFlex šļūtene ir izstrādāta tā, lai izturētu darba spiedienu līdz 24 bāriem. Tas ir izgatavots no izturīga materiāla un kalpos vismaz 12 gadus.

Lasīt arī  Ne piliens garām!
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: