Ascona sporta matrači

"Ascona" piedāvā Wellness matračus sportistiem.

Ascona Paziņo par Wellness matraču kolekcijas ieviešanu. Jauna sērija, kas īpaši izstrādāta cilvēkiem, kuri trenējas un piekopj aktīvu dzīvesveidu. To veido, ņemot vērā ķermeņa uzbūves anatomiskās īpatnības un fizisko slodžu ietekmi Pateicoties 7 zonu MultiPocket atsperu blokam, matrači lieliski pielāgojas lietotāja ķermenim un nodrošina ērtu gulēšanu.

Īpašais Energy Up sastāvs, kas samitrināts matrača audumā, stimulē ādas reģenerācijas procesu un pakāpeniski atjauno ķermeni. Turklāt paaugstinātais trikotāžas pārklājums mazina nogurumu un dienas laikā uzkrājušos sasprindzinājumu, kas ir laba alternatīva masāžai. Tas viss ļauj organismam ātrāk atgūties pēc treniņa.

Wellness matrači ir izgatavoti pēc Turn Free tehnoloģijas Tie nedeformējas un saglabā savu sākotnējo izskatu pat tad, ja tos ilgstoši izmanto vienā pusē. Visi Ascona izmantotie materiāli Ražošanā ir videi draudzīgas un hipoalerģiskas. Un kā papildu priekšrocību varat izmantot ražotāja bezmaksas 20 gadu pagarināto garantiju visai Wellness kolekcijai.

Lasīt arī  FIDexpo mēbeļu izstāde - pirmo reizi Maskavā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: