Mīnus 50 % miega sistēmās

Sleeping Systems veikalos ir atlaide ortopēdiskajiem matračiem un Tempur pamatnēm.

C No 2016. gada 11. līdz 13. novembrim Guļamistabas sistēmu izstāžu zāles Tempur matrači un ortopēdiskie pamatnes 80×200 izmērā tiks pārdoti ar 50 % atlaidi. Divvietīgu pilnu sistēmu var iegādāties par vienas gultas cenu. Vai kaitē budžetam, lai iegādātos ortopēdisko matraci un gultu. Gatavas gulēšanas sistēmas ir piemērotas vecāka gadagājuma cilvēkiem – izstrādājums pielāgojas jebkuram jūsu ķermeņa svaram un formai, neradot pretspiedienu. Ja jums jau ir matracis, ir pienācis laiks uzlabot savas gultas kvalitāti un iegādāties pamatni akcijas laikā.


Atklājiet mūsu Sleep Systems izstāžu zāļu adreses.

Lasīt arī  Atlaides bērniem!
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: