MellinaKIDS prezentē augstu krēslu aktīviem bērniem

Maskavā parādījās Nomi ergonomiskais augstais krēsls, kas piemērots bērniem no dzimšanas līdz pusaudžu vecumam.

Nomi- viens augsts krēsls visai bērnībai. To ir izstrādājis Pēters Opsviks ( Pēters Opsviks ) norvēģu dizainers, kuru bieži dēvē par ergonomikas ģēniju. Nomi var lietot uzreiz pēc bērna piedzimšanas un kalpos gadiem ilgi, jo tas pielāgojas bērna vajadzībām. Sēdeklis ir viegli pārvietojams uz augšu un uz leju, un jebkurā pozīcijā nodrošina gan ērtu sēdvietu, gan atbalstu bērna mugurai. Bērniem vecumā no 6 mēnešiem līdz 2 gadiem ir pieejama papildu drošības skava, kas pasargā bērnu no nokrišanas. Un zīdaiņiem Īpašs atpūtas krēsls, kas vienkārši balstās uz krēsla.

Bērni var bez problēmām uzkāpt un nokāpt uz augstā krēsla vai arī paši sevi uzcelt un uzvilkt no galda.

Nomi ir izgatavots no koka un ekoloģiskas plastmasas, materiāli neizdala kaitīgas vielas un ir pārstrādājami. Ja nepieciešams, sēdekļa apvalku var viegli mazgāt un pēc tam noņemt un izmazgāt pārvalku. Modeļa montāžai nav nepieciešami īpaši instrumenti: komplektā iekļautā imobilais atslēga ir novietota tieši zem sēdekļa. Ar to var tikt galā pat iesācējs.

Veicot pasūtījumu, varat izvēlēties plastmasas un koka krāsu, pievienot vāku un izvēlēties krāsu. Pārsegi ir abpusēji, tāpēc varat viegli uzlabot krēsla izskatu. MellinaKIDS atveda Nomi augstos krēsliņus uz Maskavu – tas ir uzņēmuma dibinātāju "mazuļiem draudzīgs" projekts Vairāk par Nomi krēsliņiem var uzzināt šeit .

Uzziniet WonderWalls izstāžu zāļu adreses.

Lasīt arī  VELUX pāriet uz Spēka tumšo pusi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: