Pusgadsimts nav vecums!

Louis Poulsen atzīmē dizainera Arne Jakobsena radītās AJ lustru sērijas 50. gadadienu ( Arne Jakobsens ) viesnīcai SAS Royal Hotel Kopenhāgenā. Ir pagājis pusgadsimts, un tie joprojām ir populāri un pieprasīti.

1960. gadā Dānijas galvaspilsētā Kopenhāgenā tika atvērta viesnīca Radisson Blu Royal Hotel, kas pazīstama arī kā SAS Royal Hotel. Arhitekts un dizainers Arne Jakobsens ( Arne Jakobsens ) ne tikai izveidoja viesnīcas kopējo dizainu, bet arī uzņēmās interjera iekārtošanas darbus ieskaitot mēbeles, aprīkojumu, piederumus.

Tas bija par šo viesnīcu, ka AJ ( nosaukums – ) dizainera iniciāļi ) tostarp galda, grīdas un sienas lampas.

2010. gadā, atzīmējot kolekcijas pusgadsimta jubileju, uzņēmums Louis Poulsen pārveidoja modeļu dizainu, papildus standarta melnai, pelēkai un baltai krāsai piedāvājot arī jaunas krāsas.

Noklikšķiniet uz attēla, lai to palielinātu.

  • Luisa Poulsena AJ galda lampa
  • Louis Poulsen sienas lampa AJ
  • Luisa Poulsena AJ galda lampa
  • Luisa Poulsena AJ stāvlampa

Luisa Poulsena galda lampa AJ.

Meklējot iedvesmu jauno toņu izvēlei, Louis Poulsen dizaineri vērsās pie Fritz Hansen, kas masveidā ražo Arne Jakobsena dizainētās mēbeles. Mēs izpētījām dizainera darbiem raksturīgo krāsu paleti, kā arī viņa dizainera radītos Egg un Swan krēslu apdares paraugus ( arī tie tika izstrādāti īpaši viesnīcai SAS Royal ).

Acīmredzot dizainere nav bijusi spilgtu krāsu piekritēja. Šīs analīzes rezultātā tika iegūti pieci iecienītākie toņi, kuri visi izceļas ar savu daudzpusību un to, ka tos var kombinēt ar gandrīz jebkuru interjeru. Izvēlētās krāsas ir atrodamas Jakobsena tekstilizstrādājumu dizainā, kā arī viņa gleznotajos akvareļos.

Ēnu nosaukumi ir šādi 1805, 1806, 1808, 1809 1810- šie ir viesnīcas SAS Royal Hotel 18. stāva numuri, kuros kopš šā gada 1. marta ir pieejamas Luisa Poulsena atjaunotās AJ lustras. Katrai istabai cita krāsa: olīvu, bēša, sarkana un divi zaļi toņi.

Lasīt arī  Saulains aplis


Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: