Kristāla spirāle

Pagātnes tradīcijas pārlaicīgā interpretācijā. Barovier & Toso jaunumi izstādē Euroluce 2013.

Barovier& Toso- Itālijas vecākais Murano stikla apgaismojuma zīmols. Tajā vairāk nekā jebkurā citā vēsturiskā rūpnīcā ir izdevies atjaunināt vismodernākās iekārtas. Nav pārsteidzoši, ka milzīgās melnās Barovier&Toso lustras ir iekārtotas Dolce&Gabana modes veikalos.

Jaunajā Spinn- vēl viena mūsdienīga interpretācija. Tie paši vecie ķirbju formas ēnas, Tik tradicionāls Murāno stiklam. Bet, kad tie ir piekārti īpašā veidā, tie kļūst par īpaši modernu gaismas ķermeņu ar vēsturi.

Katras lampas virsmu rotā Murano izstrādājumiem raksturīgais balotòn raksts. Tas rada krustošanās efektu. Kad lustra ir ieslēgta, tā rada spilgtu gaismas un ēnu spēli.

Zelta vai kristāldzidrie toņi ir izgatavoti no pūsta stikla. Tie ir izkārtoti uz piekariņiem spirālveida, kaskādes veidā. Apaļa pamatne ar papildu apgaismojumu. Ir versija ar taisnstūrveida pamatni, un lampas karājas rindā. Gaismas avots halogēna spuldzes.

Pārlūkojiet citas kolekcijas no Barovier& Toso.
Lasīt arī  Fabbian Rings of Light
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: