Deg, deg, deg, mana zvaigzne

Betlēmes zvaigzne vai zvaigzne Ziemassvētku eglītei? Spožā lustra no itāļu zīmola Slamp.

Superzvaigzne ( angļu valodā. – «superzvaigzne" )- Jauna spīdoša gaisma no Slamp. Dizaineri Lučāno Pagani un Andželo Perversi ( Lučāno Pagani& Angelo Perversi ). "Šķidrā" iespaids, mirdzošu gaismu rada korpuss, kas izgatavots no inovatīvā Lentiflex® materiāla ( iekšēja zīmola izstrāde ) komplektā ar varavīksnes polikarbonāta filtru.

Īpaša sviru atstarošanās padara visu gaismekli dinamisku. Tās aizstāj skrūves un skrūves, kas stingri nostiprina sastāvdaļas.
Gaismekļu tīrīšanu atvieglo īpaša magnētiskā sistēma. Abažūrs ir viegli noņemams no piekariņa, un to ir viegli tīrīt gan iekšpusē, gan ārpusē.

Lasīt arī  No stūra uz stūri
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: