Vanna vai dušas kabīne: kura iespēja??

Vannas pievienošana vai tās aizstāšana ar dušas kabīni, lai ietaupītu vietu? Vai varbūt vēlaties atrast nedaudz atšķirīgu, alternatīvu variantu. Jebkurā gadījumā tas ir pareizais risinājums.

Priekšrocības un trūkumi

Ūdens ietaupījums. Dušas ir efektīvākas? nepareizi. Ūdens patēriņš dušā ir tikpat liels, ja ne lielāks nekā vannā. Īpaši, ja jums patīk mērcēties ūdens strūklās. Alternatīva Netradicionālas vannas mazām vannas istabām, standarta garuma, bet šaurākas pie kājām. Ekonomika – vismaz 30 litri ūdens.

Abu veidu kombinācija: vanna ar stikla durvīm, kas kalpo arī kā dušas kabīne. Laba izvēle ģimenei, kurā daži dod priekšroku mērcēties vannā, bet citi – dušā ātra duša peldēšanās.

Attēlā: Teuco 383 Combi-vannas modelis, ko izstrādājusi Studio Lenci.

Vietas taupīšana. Atšķirībā no vannas dušas kolonna aizņem mazāk vietas? Tas ir maldīgs priekšstats. Mūsdienu kabīnēm bieži vien ir ne tikai pilnas stikla durvis, bet arī savas ( griesti un sienas, lai tajās ietilptu virpuļvannas iekārtas ).

Sēdošās vannas Pagātnes relikts arī nav iespējams. Tev jāatzīst, ka, guļot putās ar ceļgaliem līdz zoda Apšaubāms prieks. Varbūt jums vajadzētu apskatīt stūra vannas? stūra vannas Lielisks risinājums mazām vannas istabām. Alternatīva: stūra duša ar grīdas drenāžu. Uzstādot dušas kanālu, ir jārūpējas par hidroizolāciju un jāpaaugstina grīdas līmenis par 10-15 cm.

Stūra vannas, konusveida pie kājām, ietaupīs vietu mazās vannas istabās.

hidromasāža. Ūdens masāža var būt arī "aero" ( gaisa strūkla izsmidzina virs ūdens ) "hidro" ( no sprauslas tiek izspiesta ūdens strūkla ) vai kombinēta ( ūdens un gaisa strūkla ). Vannai var būt visi trīs veidi; burbuļvanna nodrošina tikai hidromasāžu. Whirlpool vannu trūkums: pēc katras vannošanās reizes tās ilgstoši jāskalo. Pretējā gadījumā sprauslas drīz vien aizsērēs. Turklāt lielāko daļu modeļu nevar kombinēt ar putām un masāžu.

Lasīt arī  Ūdens pasaule: apsveriet akrila vannu veidu, to priekšrocības un trūkumus

Dušas pluss: jums nav nepieciešams iegādāties "gatavu" dušu burbuļvannu, bet vienkārši nomainiet parasto dušas kabīni pret burbuļvannu. Vēl lētāk Jums vispār nav nepieciešams dušas balsts, un strūklas var uzstādīt sienā.

Neaizmirstiet uzstādīt ūdens filtrus. Pretējā gadījumā virpuļvannas armatūra ilgi nedarbosies.

Zonu un vertikālā masāža, tvaika programmas, vairākas ūdens un tvaika funkcijas, apgaismojuma un ūdens taupīšanas sistēmas, elektroniskais vadības panelis, brīvroku telefons šis nav pilnīgs mūsdienu virpuļvannu kabīņu saraksts.

Naudas taupīšana. Pāreja no vannas uz dušas kabīni Tas nav lēts prieks. Santehnikas pārplānošana un pārvietošana ir aptuveni par ceturtdaļu lētāka nekā parastā renovācija ar standarta piederumiem.

Vanna un izlietne var tikt galā ar kopīgu maisītāju ar garu izsmidzinātāju. Dušas kabīnei jāuzstāda atsevišķs maisītājs. Un pat vienkārša dušas kabīne var būt nedaudz dārga – pretējā gadījumā burbuļvanna izmaksātu diezgan dārgi izlīdziniet abas sienas un hidroizolējiet to un dušas teknes savienojumus. Neregulārām sienām netiek izgatavotas izliektas kabīnes!

KAD NEPIECIEŠAMA VANNA? KAD IR NEPIECIEŠAMA DUŠA?
Medicīniski iemesli.
Dažiem locītavu un urīnceļu sistēmas traucējumiem nepieciešama regulāra vannu terapija ar zāļu uzlējumiem.
Veselības stāvokļi.
Dažas ginekoloģiskas un sirds slimības neļauj gulēt karstā ūdenī.
Bērnu pieejamība.
Ārsti iesaka vakara peldi jau no 1 mēneša vecuma. Mazuļa peldināšana siltā vannas ūdenī nomierina.
Vecāks vecums.
Vecākiem cilvēkiem ir grūti pārkāpt pāri vannas vannas malai; daudz ērtāk ir pārkāpt pāri dušas kabīnes zemajam sliekšnim.
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: