Termostati un radiatoru vadības ierīces

Ja parastu radiatoru aprīkosiet ar automatizāciju, tas pats par sevi būs gandrīz inteliģenta ierīce. Iepriekš iestatīta sildīšana nav vienīgā funkcija.

Radio termostats

Komandu ierīce. Var vienkārši uzturēt iestatīto temperatūru vai mainīt temperatūru saskaņā ar izvēlēto nedēļas, mēneša vai pat gada programmu. Turklāt radiatora termostats spēj uzturēt temperatūru telpā jūsu prombūtnes laikā. Izmaksas – no 3 tūkstošiem. Euro.

Atrašanās vieta. Radiatora termostatu> var novietot pie sienas, jo tas darbojas ar baterijām. Šāda risinājuma priekšrocības Temperatūra ir iestatīta tieši tā, kā nepieciešams. Salīdzinājumam – termostatiskais radiatora ieplūdes vārsts nosaka temperatūru tikai tiešā siltuma avota tuvumā.

Darbības princips. Tikai viens radiatora termostats var vadīt vairākas ierīces. Šie radiatoru termostati ik pēc trim minūtēm pārbauda temperatūru un "dod rīkojumu" Termostats var nodrošināt siltāku vai vēsāku temperatūru atkarībā no tā, vai temperatūra atbilst iestatītajai temperatūrai.

1 )termostatiskā galviņa, 2 )vārsta ieliktnis, 3 )vārsta spole, 4 )regulators, 5 )sifons, parasti pildīts ar šķidrumu, retāk ar gāzi vai vasku

Bezvadu termostats

Veicošā ierīce. Tas ir sava veida uztvērējs ar servomotoru Termostata komandu izpildītājs. Tas maksā no 2,5 tūkstošiem. Tā tiek uzstādīta uz radiatora vārsta, nevis uz termostatiskās galviņas. Adapteri ar vītņotiem adapteriem tiek pārdoti kā komplekts. Radiatora termostats atšķiras no citām ierīcēm- radiatora termostats, kas darbojas no baterijām.

Loga atvēršanas sensors

Saņemšanas ierīce. Sensora izmaksas no 750 Euroļiem sastāv no divām kastēm- lielāks un mazāks. Pirmais ir piestiprināts pie loga rāmja, un tajā atrodas raidītājs un fiksēta magnētiskā kontakta sastāvdaļa. Otrā kaste ir piestiprināta pie loga vērtnes ne tālāk kā 25 mm no pirmās. Ir vēl viens tālvadības kontakta elements.

Lasīt arī  Gāzes katls nav dārgāks par 55 000 Euro

Kā tas darbojas. Sensors signalizē termostatam, ka logs ir atvērts, un radiatora termostats ļauj servopiedziņai saprast, ka ir pienācis laiks aizvērt vārstu, lai iela netiktu "apsildīta". Pēc loga aizvēršanas sensors dod komandu termostatam atgriezties iepriekšējā radiatora darbības režīmā.

Vadības ierīce. Savā mājā varat izveidot sistēmu, kurai pakļausies visi radiatori. Izmantojot tastatūru un displeju, ir iespējams iestatīt visus termostatus vienlaicīgi, kā arī apskatīt un mainīt katra termostata iestatījumus. «Gudrs" Var saņemt komandas pa radio un mainīt atsevišķu termostatu iestatījumus. Tādējādi ir iespēja attālināti regulēt temperatūru katrā telpā un visā mājā un darīt to no mājām vai ārzemēm.

Attēlā: apkures sistēmas tālvadība ar Viessmann Vitocom 100 LAN1.

Centrālā vienība

Iespējas. Centrālais bloks dod iespēju organizēt mājas zonu apkuri, ja nepieciešams apsildīt vienu vai divas telpas, nevis visu māju. Tam var būt rezerves barošanas sistēma, taimeris, trauksmes īsziņas nosūtīšana un komandu īsziņas saņemšana, iepriekš ierakstītu balss ziņojumu nosūtīšana, izmantojot mobilo tālruni. Tā var pildīt arī trauksmes pogas funkciju aktivizēt skaņas signālu. Radio releja uzstādīšana ierīcē ļaus jums kontrolēt ierīces, žalūzijas, žalūzijas, slēģus, dažādas sadzīves ierīces un darīt to pēc iepriekš iestatīta grafika.

Papildu pluss. Šāda sistēma diezgan ticami imitē cilvēka klātbūtni mājā. Iespēja pārsūtīt kodētas komandas vai sms uz sistēmu novērš nesankcionētu piekļuvi mājas automātikas kompleksam.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: