15 mūsdienīgi svečturi

Vienmēr ir jauki izrotāt māju ar degošām svecēm. Skaists svečturis svecēm, modernā vai klasiskā stilā.

Sveču iedegšana

Agrāk par galveno "gaismas ierīci" kalpoja svečturis ar svecēm, Pirms gāzes signālugunīm un elektriskās gaismas. Mūsdienās sveces šķietami nav vajadzīgas, jo katrā telpā ir lustras, sienas lampas un stāvlampas. Un tomēr degošas sveces dažkārt ir vienkārši nepieciešamas, kaut vai tikai romantiskas un privātuma atmosfēras dēļ, ko tās var radīt pie galda vai tumšā telpā.

Sveces var rotāt kamīna plauktu, palodzi, kumodi. Tie ir noderīgi dzīvojamā istabā, guļamistabā, vannas istabā. Un mēs iesakām novietot sveces svečturī, lai novērstu vaska bojāšanos uz mēbelēm. Svečturis ir svečturis ar vienu vai vairākiem ragiem. Viegli pārvietojams no vietas uz vietu, no istabas uz istabu.

Lustra izskatās ļoti krāsaina un bieži vien ir lielisks dekoratīvs interjera akcents. Mūsu fotogalerijā apkopoti mūsdienu dizaineru radītie modeļi. Dažas no tām ir saglabājušas savu senatnīgo estētiku Ja vēlaties pārveidot interjeru, izvēlieties stilizētu marmora figūriņu vai bronzas svečturu. Citiem ir drosmīgs, novatorisks dizains un materiāla izvēle ( tonēts stikls, hromēts metāls, keramika ) un daži modeļi ir saglabājuši savu antīko izskatu;.

Lasīt arī  Fakti un minējumi par teflona virtuves piederumiem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: