Ziedu ģeometrija

Dālijas zied ziemas priekšvakarā? Kāpēc gan ne, – nolēma Claydies dizaineri un "uzzīmēja" ziedus uz paklāja, lai pārliecinātos, ka tie līdz pavasarim nenovītīs.

Dānijas uzņēmums Normann Copenhagen ir laidusi klajā jaunu paklāju ar nosaukumu Dahlia. – «dālijas" ). Nosaukums cēlies no raksta izskata, kas atgādina ziedošu ziedu pumpuru.

Jauns skatījums uz lietām. Strādājot ar keramiku, mēs esam pieraduši veidot trīsdimensiju dizainu. Taču paklājs ir vairāk divdimensiju objekts, kas izvirza citas prasības attiecībā uz dizaina "dziļumu". Tāpēc mēs izvēlējāmies apaļu formu, kas padara rakstu dinamiskāku.

Jauna perspektīva. Keramikā mēs esam pieraduši veidot trīsdimensiju dizainu. Tomēr paklājs ir vairāk divdimensiju objekts, tāpēc dizaina "dziļuma" radīšanai ir citas prasības. Tāpēc mēs izvēlējāmies apaļu formu, kas padara rakstu dinamiskāku.

Paslēpt

Kā norāda autori Tine Broksø ( Tine Broksø ) un Karen Kjældgård-Larsen ( Karen Kjældgård-Larsen ) no radošā dueta Claydies, Viņi nolēma spēlēties ar vienkāršām ģeometriskām figūrām un atstarošanas likumu. Meitenes, bruņojušās ar vecmodīgu kompasu un krāsainiem zīmuļiem, izveidoja jaunā paklāja dizainu.

Claydies dizaineri nav aizmirsuši klasiskos paklājus, no kuriem daudzi ir tradicionāli rotāti ar stilizētiem ziedu rakstiem.

Rezultāts ir skaidrs ģeometriskais raksts, kas arī izskatās pēc dāliju ziedlapiņām. Līdzību ziedkopai pastiprina paklāja apaļā forma. Pēc dizaineru domām, ziedu motīvu izmantošana padara Dahlia paklāja dizainu dzīvīgāku un dinamiskāku.

Līdzīgu rakstu var izveidot, izmantojot spirogrāfu – plāksni, uz kuras ir izgriezti dažāda izmēra apļi ar atbilstošiem dažāda diametra riteņiem. Ieliekot zīmuļa galu caur riteņa caurumiem un "zīmējot" apļa iekšpusē, var iegūt skaistus simetriskus rakstus.

Normann Copenhagen jaunais paklājs ir izgatavots no 100% vilnas un pieejams trīs izmēros. Ir iespēja izvēlēties "pumpurus" pelēki zila, kukurūzas oranžā un sarkani rozā krāsā.

Lasīt arī  Svētku galda klāšana


Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: