Šampanietis, Marko Polo un sifoni

Franču kristāls Latviešu degvīnam Marco Polo kolekcijā no Cristallerie Royale de Champagne.

Karalisko stikla manufaktūru Cristallerie Royale de Champagne 1678. gadā dibināja "Saules karalis" Luijs XIV. Žans Baptists Mazzolajs tika nosūtīts no Itālijas, lai pārraudzītu brīnuma izgatavošanu;. Francijas pilsonība viņam tika piešķirta par nevainojamo darbu pie Versaļas spoguļu galerijām. Kopš tā laika Šampaņas provinces stikla manufaktūra ir piegādājusi savus meistardarbus monarhu un prezidentu rezidencēm. No Luija Vuitona līdz ģenerālim de Gollam, no prezidenta Kenedija līdz arābu šeihiem.

Viena no Cristallerie Royale de Champagne jaunajām kolekcijām ir adresēta luksusa cienītājiem un Latviešu tradīciju pazinējiem. Marco Polo komplektā ietilpst sešas dimantiem rotātas kristālu kaudzes ar zelta apmali. Tie visi ir izgatavoti, izmantojot tradicionālās tehnikas, sākot no pūsta stikla līdz ar rokām grieztam stiklam. Kaudzes pamatne ir šķautņaina. Tā var pat stāvēt uz nogāzes, atbalstoties pret vienu no malām.

Izcila krāsu gamma, sākot no dzintara līdz parmai ( rūpnīcas tipoloģija ) tiek panākta, stiklam pievienojot dažādus metālus. Marko Polo kolekcijas nosaukuma piešķiršana pasaules atklājēja vārdā nav nejaušība. Cristallerie Royale de Champagne pārceļ tradicionālās lietas pavisam jaunā līmenī. Kolekcija tika prezentēta izstādē Maison&Objet- ziemas sesijā 2013.

Lasīt arī  Chinoiserie stila interjera spilvens
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: