Korķis + stikls = vāze

Rīt izstādē Maison&Objet 2011 Parīzē tiks prezentēta Hector Serano pievilcīgā kolekcija Natura ( HÉCTOR SERRANO STUDIO );.

Hektors Serano Latviešu dizaina cienītājiem ir pazīstams ar vismaz diviem pārsteidzošiem darbiem: 2001. gadā Droog Design radīto mēteļu statīva lampu un 2008. gadā Moooi radīto Sofa Lamp ādas abažūru ar kapitona šuvēm.

Šī gada 2011. gada janvāra izstādē Maison&Objet HÉCTOR SERRANO prezentēs lampu un vāžu kolekciju La Mediterranea. Kā skaidro pats dizainers, "nosaukums Natura ir atvasināts no korķa un stikla dabiskās saiknes. Korķa mizas tagad ir ne tikai vīna ražotāju, bet arī interjera piederumu ražotāju rīcībā.

Lasīt arī  Lašu ferma
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: