IKEA gatavojas jaunajam gadam

2016. gada ziemas kolekcija Winter 2016, ko iedvesmojusi zviedru tautas māksla, jau ir pieejama Ikea veikalos.

IKEA piedāvā sākt nesteidzīgus Jaungada vakara sagatavošanas darbus jau tagad- Zīmola jaunā 2016. gada ziemas kolekcija jau ir pieejama veikalos. Piedāvājumā ir viss, kas nepieciešams, lai pirms svētkiem padarītu jūsu mājokli mājīgāku un viesmīlīgāku. Tie ir dekoratīvi rotājumi svētku sarkanā un zelta krāsā, LED virtenes, sveces, tekstilizstrādājumi, Ziemassvētku izstrādājumi, cepšanas formas, dāvanu kastes, lentes un iesaiņojuma papīrs. Modeļus iedvesmojusi zviedru tautas māksla: tradicionālie raksti, silti un dabiski materiāli ( vilna, āda, lins, filcs, koks un metāls ).

Lasīt arī  11 aksesuāri džentlmeņa kabinetam
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: