Tuvojas Āfrika

Dizaina zinātnieks Āriks Levijs ierosina salikt totēmu piramīdas! Jaunums no Bitossi Ceramiche.

Keramikas totemi, kas pārsniedz cilvēka augumu ♪ samontēts un izjaukts ♪. Pilnīga valkātāja radošā brīvība! Dažādu izmēru cilindriskie bloki, kurus var pārkārtot, lai radītu ritmu. Tos balsta plāni, plati tērauda gredzeni. Divas kontrastējošas krāsas, no kurām izvēlēties. Āfrikas nokrāsas: sarkani Masaju karavīru tērpi, zaļi augi savannā. Lielo Totem kolekciju iedvesmojušas vāzes Tribe un Tubes ( arī tās Bitossi Ceramiche radījis Arik Levy ).

Arik Levy ( Arik Levy ) sauc par dizaina zinātnieku. Strādājot pie jauna zīmola projekta, viņš rūpīgi pēta tā metodes. Gadu gaitā, strādājot ar keramikas zīmolu Bitossi Ceramiche, dizainers ir iepazinis cītīgu keramiķu meistaru darbu. Viņš nolēma izrādīt viņiem cieņu ar keramikas skulptūru sēriju.

Lasīt arī  Patchwork uz stikla
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: