Salvešu gredzens

salvešu gredzeni svētku galdautiem ir jauki un ērti.

Vēsturnieki salvešu gredzenus attiecina uz viduslaikiem – svētku laiku, kas ilga vairākas dienas. Visu laiku viesis izmantoja vienu un to pašu salveti ( tā nav mainīta ). Un, lai izvairītos no "sava" un "sveša" sajaukšanas, salvešu gredzenus it kā pirmo reizi sāka izmantot, pasniedzot salvetes.

Salvešu gredzeni Svarīgs svētku maltītes atribūts. Galda drānu parasti klāj uz galda svinīgu maltīšu laikā, lai pasargātu apģērbu un nosmērētu lūpas. Svinīgai pasniegšanai salvetes ievieto salvešu gredzenos Tas ir jauks un ērts.

Salvešu gredzeni ir dažādu formu un veidu, dažkārt tālu no klasiskajiem galda rotājumiem. Salvešu gredzenu veids atbilst komplekta vispārējam "noskaņojumam" un ir sava veida "bāka" uzaicinātajiem viesiem.

Attēlā: Boutique salvešu gredzens no Team 7.

Gredzenu veids ir atkarīgs no vispārējā "noskaņojuma" apkalpo. Ja jums ir sniegbalts galdauts un atbilstošas salvetes klasiskie salvešu gredzeni Porcelānā, sudrabā vai metāla sakausējumos. Īpaši iespaidīgi izskatās ģimenes monogrammas un monogrammas un monogrammas. Ja šīs ir lauku vakariņas vai lauku stila vakariņas ar krāsainiem tekstilizstrādājumiem un krokeriem – Koka vai keramikas salvešu gredzeni vai austi no salmiem būtu piemērotāki.

Lai cik eleganti būtu salvešu gredzeni, tos nedrīkst izmantot kā atšķirības zīmi Servēšana: saskaņojiet gan ar traukiem, gan galda piederumiem. Salvešu gredzeni dažkārt ir iekļauti galda piederumu komplektos, bet bieži tiek pārdoti atsevišķi.

Neatkarīgi no tā, cik skaisti ir salvešu gredzeni, tie nedrīkst būt nevietā uz galda.

Starp citu, jūs varat ar rokām izgatavot salvešu gredzenus. Piemēram, jūs varat šūt lentes no auduma un piestiprināt tās ar pogām vai nostiprināt auduma vai ādas sloksnes ar skaistām piespraudēm, jūs varat tos savīt no zariņiem vai pat izgatavot "vienreizlietojamus" Blīvu svaigas zāles stiebru gredzeni Tie ir lieliski piemēroti lauku vakariņām.

Lasīt arī  Par ko jādomā, izvēloties foto rāmjus?

Salvešu gredzeni, ko varat viegli izgatavot paši no satīna lentēm, ādas, pērlītēm un stieples.


Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: