Māksla dzīvot franču valodā

Mēs lūdzām dekoratorei Jekaterinai Lašmanovai (Ekaterina Lashmanova) izvadāt mūs pa "Art de vivre à la française ( of Maison&Objet ) Moscow", lai parādītu mums savus interesantākos jaunumus.

Dekoratore Jekaterina Lašmanova kopā ar dizaineri Žanu Baugio pie Franz stenda.

Maison&Objet ir slavens ar savu uzmanību apdares materiāliem, aksesuāriem un dekoratīvajiem priekšmetiem. Šādi pasākumi ir iedvesmas avots gan dekoratoriem, gan dekorētājiem. Izstādi izbaudīs arī tie, kas vēlas izbaudīt mājas iekārtojuma skaistumu.

Maison&Objet ir slavens ar to, ka pievēršas dekoratīvajiem materiāliem, aksesuāriem un dekoratīvajiem priekšmetiem. Šādi pasākumi ir labi, jo tie ir iedvesmas avots dekoratoriem. Izstāde būs saistoša arī tiem, kas vēlas izbaudīt mājas mēbeļu skaistumu.

Paslēpt

Kurš gan labāk par francūžiem var saprast skaistuma nozīmi?? Krāsa, aksesuāri un tekstūra – tas ir pirmais, kas jāzina dekoratoram?

Tāpēc mēs nolēmām doties uz Interjera dizaina un merčendaizinga izstādi

Pēc mūsu lūguma Jekaterina Lašmanova mums parādīja priekšmetus un tehnikas, ar kuru palīdzību var pārveidot interjeru un piešķirt tam īstu franču noskaņu.

Durvju rokturi, eņģes un krāni ir tikpat svarīgi kā tapetes un parkets.

Mēbeles

Durvju eņģes, rokturi un logu vārpstas Tās nav visvienkāršākās mēbeles, taču daudz ko liecina par interjeru! Franči uz Maskavu atveda dekorus no vecināta sudraba, misiņa un bronzas. Ievērojiet mērogu: lielajām furnitūrām jāatbilst logu un durvju mērogam.

Jo pārsteidzošākas kombinācijas, jo interesantākas: āda un metāls, koks un stikls, mežģīnes un kažokādas…

Tekstūras

Francūži māca pievērst uzmanību ne tikai krāsai un formai, bet arī materiāla faktūrai. Tā ir tehnika, ko interjera dekoratori izmanto jau daudzus gadus, taču ar katru reizi kombinācijas kļūst arvien neparastākas. Piemēram, šosezon koka izstrādājumi ir izvietoti uz mīkstās sienas fona un papildināti ar metāla aksesuāriem.

Lasīt arī  Ar rokām darinātas rozes

Sienu paneļi var izdaiļot jebkuru telpu, un tos ir viegli nomainīt.

Žūrija

Lielisks veids, kā izrotāt savu sienu panelis. Vairāki uzņēmumi izstādē Maison&Objet prezentēja keramikas, samta, metāla un porcelāna paneļus. Dizaineri iedvesmojušies no augu motīviem, tāpēc paneļi ir bagātīgi dekorēti ar lapām, zariem un pat trīsdimensiju ziediem.

Šīs sezonas galda rotājumos dominē tumšas, piesātinātas krāsas.

Galda klāšana

Frančiem mums ir jāmāca galda klāšanas māksla. Katram priekšmetam ir atvēlēta vieta, salvetes ir skaisti satītas, bet dekanteri ir iesaiņoti ādas vāciņos… Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis nav pakalpojums! Uzziniet, kā apvienot atšķirīgus objektus, pamatojoties uz rakstu vai neparastu krāsu kombināciju līdzību.

Izšuvumi, mežģīnes, pērlītes un pušķi ir tradicionālas franču tehnikas.

Tekstilizstrādājumi

Nevienā franču mājā neiztikt bez galdautiem. Tekstilizstrādājumi ir dekorēti ar izšuvumiem, šūšanu, pērlītēm un caurulītēm. Svarīga detaļa – Izmantot vairākus dažādu faktūru, rakstu audumus. Galvenais ir saglabāt līdzsvaru un meklēt krāsu kombinācijas.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: