Kā izveidot gultas veļas komplektu ar cieto veļu: 5 stratēģijas

Atsvaidziniet savu gultas veļu ar dažiem vienkāršiem elementiem. Kā izvēlēties gultasveļu pēc krāsas, tekstūras un dizaina, lai tajā būtu ērti gulēt un patīkami izskatīties?

Vienumu sastāvs

1. Cik gabalu? Atkarībā no guļošo cilvēku skaita un viņu gaumes. Eksperti iesaka katram izmantot vismaz divus spilvenus.. Taisnstūra, kvadrātveida vai taisnstūra formas. Iespējams arī vairāk – ja vien tas ir ērti. Segas var būt viena vai divas: ir pāri, kuri dod priekšroku gulēt zem dažādām segām. Pat divvietīgai gultai var būt divas palagi ja abās pusēs tiek izmantoti dažādi matrači. Sega var būt lielāka par gultas pārklāju vai arī tā var būt lielāka par gultas pārklāju vai mazāk. Ja nolemjat iegādāties gultas veļu, izlemiet par nepieciešamajiem priekšmetiem un to izmēriem.

Ja jūsu gulta ir jāpielāgo un konstruktīvi nepieciešami divi atsevišķi matrači, tad nevar iztikt bez standarta gultas piederumu komplekta: jums ir nepieciešams salikts, nestandarta komplekts.

2. Vecais un jaunais. Lai izveidotu pēc pasūtījuma izgatavotu gultasveļas komplektu, jums nav jāsāk no nulles. Ir iespējams papildināt esošo komplektu ar trūkstošu daļu vai atsvaidzināt garlaicīgu komplektu, nomainot spilvendrānas un gultas pārklāju. Ir svarīgi, lai jaunā izstrādājuma tekstūra un krāsu gamma būtu tāda pati kā vecajam izstrādājumam. dažādas tekstūras var radīt diskomfortu ādai un neļaut jums justies pilnīgi relaksēti. Un, eksperimentējot ar krāsām, ja vien ievērojat dažus vienkāršus noteikumus, jūsu kombinācijas vienmēr būs ideāli saderīgas.

Krāsu un rakstu kombinācijas

gultas veļas komplektu var veidot pēc viena toņa niansēm – tuvi toņi labi sader viens ar otru.

Lasīt arī  No krokas līdz krokai

Attēlā: Slabbinck's Hedera gultasveļas komplekts.

Vispārējais noteikums. Lai saskaņotu krāsu gammu. Tuvumu ir grūtāk saskaņot nekā kontrastējošas krāsas: piemēram, divi dažādi zilas krāsas toņi blakus var būt neērti abpusēji izdevīgs. Ja rodas šaubas, kombinējiet jebkuru sev tīkamu krāsu ar neitrālu krāsu, piemēram, baltu, melnu vai pelēku.

3. Vienkrāsains + krāsains. Vieglākais un klusākais variants – vienkrāsainus priekšmetus apvienot ar rakstainiem. Galvenais ir saskaņot vismaz vienu krāsu no raksta ar vienkrāsaino veļu: tonis pret toni. Par citu toņu saderību jau ir parūpējušies ražotāja dizaineri.

4. Krāsains + krāsains. Labi izvēlēti komplekti ar dažādiem rakstiem: ziedu ar svītrām, ziedu ar plediem, svītrām ar punktiņiem. Uzticams risinājums – Tas pats raksts gan smalkā, gan rupjā dizainā, un vissvarīgākais ir tas, ka vienota krāsu shēma. Arī šeit ir spēkā tas pats noteikums: pārliecinieties, ka vismaz viena krāsa ir ideāli saskaņota, pārējās, visticamāk, būs saskaņotas…

5. Vienkrāsains + vienkrāsains. Interesanti izskatās komplekti, kas sastāv no vienkrāsainiem dažādu krāsu priekšmetiem. Pirms pērkat gultas veļu, novietojiet audumus vienu otram blakus un apskatiet, kā tie izskatās. Vienā komplektā var kombinēt divas vai trīs dažādas krāsas. Nebaidieties no krāsu kontrastiem – tie ir tie, kas rada krāsu. Ja jums nepatīk pārāk daudz krāsu, sajauciet tumšas un gaišas krāsas kopā vai sajauciet un saskaņojiet spilgtas krāsas ar neuzkrītošām krāsām.

Gultas veļas izvēle

Flou's Oliver gultasveļa Cantharis veļa no Slabbinck Provasi WhiteMilk gultasveļa
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: