Bērnu istabas paklāji: 4 svarīgi apsvērumi

Bērna istabas grīda ir visu rotaļu centrs. Kādam jābūt bērnu paklājam, ja vēlaties, lai jūsu bērns augtu un attīstītos veselīgā un ērtā vidē??

Dabīgais vai sintētiskais kaudze?

Sintētiskie materiāli ir drošāki. Tās galvenā priekšrocība Hipoalerģisks. Bērnu istabām izvēlieties modeļus, kas izgatavoti no sintētiskiem vai jauktiem materiāliem, piemēram, polipropilēna vai akrila. Apgalvojums, ka sintētiskie paklāji nav videi draudzīgi un kaitē bērna veselībai Mīts. Mūsdienu paklāji tiek ražoti saskaņā ar visām vides normām un standartiem. Lūdziet mazumtirgotājam izsniegt higiēnas sertifikātu!

Spilgta ideja. Izrotājiet bērna istabu ar dekoratīviem, plāniem paklājiņiem – uz tiem ir ļoti ērti un silti sēdēt (.

Attēlā: sēdvietu paklājs grīdai Miu by Bleu Nature

Sintētiskais nebaidās no netīrumiem. To var arī izsūkt ar putekļu sūcēju vai notīrīt ar ziepēm un ūdeni. To pašu nevar teikt par dabīgiem paklājiem, kurus nekad nedrīkst putekļsūcināt vai tīrīt ar raupju suku.

Vilna ir siltāka. Ja bērnam nav alerģijas, varat iegādāties paklāju no dabīgām šķiedrām. Šie paklāji ir patīkamāki uz tausti un labāk saglabā siltumu, taču to cena ir daudz augstāka nekā mākslīgo paklāju cena. Ir labi, ja bērnu vilnas paklāji ir ar antistatisku un netīrumus atgrūdošu apstrādi.

Vai mums ir vajadzīga gara kaudze??

Maziem bērniem – nē! Paklājs ar nelielu pūru vai bez pūra ir piemērots zīdaiņiem, kuri var tikai rāpot vai tikai mācās staigāt. Uz paklājiem ar garu pūru ir grūti spēlēties, un pastāv risks, ka uz tiem var iestrēgt vai pazust mazas rotaļlietas un sīkas lietas. Bērns, visticamāk, izvilks pavedienus no paklāja un ievilks tos mutē.

Lasīt arī  Karaļu greznība

Pašiem mazākajiem bērniem meklējiet paklāju, kas nesatur šķiedras. Tos var viegli nomainīt, un tos ir vieglāk dziļi iztīrīt mājās.

Optimālais izmērs?

Atkarībā no telpas lieluma. Bērnu guļamistabas paklājs jāizvēlas rūpīgi, lai nodrošinātu ilgu kalpošanas laiku. Ja jūsu istaba ir neliela, varat iegādāties vienu lielu paklāju, apmēram 2 m x 3 m. Tas veidos bērnistabas kopējo izskatu. Vispārējs noteikums: 20-30 cm līdz sienām un mēbelēm pie sienām.

Trīs simti mīksto filca bumbiņu, kas ieaustas paklājā, ir lieliska rotaļlieta bērna istabai. Māciet krāsas, matemātiku, jautrus paklājiņus… Visbeidzot, ir viegli skriet basām kājām un veikt rīta kalanētiku.

Attēlā: Zoeppritz bērnu paklājs Candy rug 99.

Izceliet spēļu zonu, vidēja izmēra paklājs (aptuveni 1,5 x 2 m) var mīkstināt un izolēt bērnu istabas. Apaļas vai ovālas formas bērnu paklājiņš varētu palīdzēt arī jūsu bērnam.

Mazie paklājiņi ( 1×1m ) var novietot dažādās bērna istabas vietās virs bērnu gultiņas, galda vai skapja.

Mēs izvēlamies savu modeli

Spilgts un informatīvs. Rāpošana uz mīksta paklāja, bērns attīstās ne tikai fiziski, bet arī garīgi. Bērniem līdz 2-3 gadu vecumam labāk izvēlēties spilgtas krāsas paklājus. Uz paklāja ar pasaku vai populāru multfilmu varoņiem ir jautrāk spēlēt nekā uz vienkārša raksta. Un, ja iegādājaties bērnu paklāju ar burtu, skaitļu vai dzīvnieku attēlu, tas palīdzēs jūsu bērnam ātrāk iemācīties skaitīt un lasīt. Tirgū ir pieejami arī pusaudžu paklāji piemēram, ģitāras vai sērfošanas dēļa formā.

Paklāju piemēri ar bērnu motīviem un iespējām, kas lieliski piemēroti bērnu istabām.

Apzinieties sava bērna gaumi! Ļaujiet bērnam piedalīties savas istabas paklāja izvēlē. Paklājam vajadzētu būt mīļākais un ērts rotaļu laukums bērnam, kas izsaka pusaudža gaumi un intereses.

Lasīt arī  Kas ir svarīgi zināt par fotoattēlu pasūtīšanu uz audekla

Paklāja atrašana

Damaskas laima paklājs, ko Cucumbers Calligaris paklājs Dalia Paklājs 106071007570 no BoConcept fusion kolekcijas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: