Ziemas topiāriji

Ziema ir brīnišķīgs laiks! Jūs varat nodarboties ar ziemas sporta veidiem vai kopā ar bērniem pagalmā veidot sniegavīru. Taču ir labi pavadīt laiku arī mājās, īpaši, ja ārā ir sniegputenis vai tumšs, auksts vakars. Šajā stundā ir jauki pulcēt ģimeni ap lielu galdu un mājīgā mājas atmosfērā, lai visi kopā darinātu skaistas lietas.

Mēs ierosinām izveidot brīnumainu koku, ko sauc par topiary. Tas neprasa daudz laika un darba, un tā izgatavošanā var piedalīties gan pieaugušie, gan bērni.

Ielejiet ar ūdeni atšķaidītu ģipsi nelielā māla vai plastmasas podiņā. Ievietojiet vidū apmēram 25 cm garu biezu stiepli un pagaidiet, līdz maisījums sacietē.

Tikmēr materiālu sagatavošana. Jūsu mājās var būt jebkas, kam ir bērnu balsis: mazi čiekuri, ozolzīles, krelles, mežģīnes, lentes, lentītes, fliteri.

Mēs aprīkojam šķēres, universālo līmi "Crystal", Ar akrila krāsu, otām un diegu.

Ģipsis sacietē ļoti ātri. Viegli salieciet stiepli, pārklājiet to ar līmi un cieši aptiniet ap to baltu mežģīņu lenti no apakšas uz augšu. Ļoti līdzīgs zariņam, ko klāj sarma!
Laku katlu ar kraklurenko ar baltu akrila krāsu. Krāsa jūsu acu priekšā saplaisās, un trauks izskatīsies iespaidīgi. Bet jūs varat arī vienkārši nokrāsot podiņu ar baltu krāsu.

No avīzes izveidojiet 10 cm diametra blīvu bumbu, to samīcot. Lai tas neattītos, mēs to aptinam ar auklu kā dzijas bumbu. Mēs to uzliekam uz stieples no augšas un nostiprinām ar līmi.

Tagad jautrā daļa: mēs aplīmējam visu balonu ar dažāda izmēra un faktūras pērlītēm, skuju kauliņiem un ozolzīlēm. Lai neatstātu tukšas vietas, mēs izmantojam mazus "varavīksnes" lokus Savīti saišķos, mirdzums.

Šūpolus un ozolzīles labāk iepriekš nokrāsot ar akrila krāsu. Mēģiniet izvēlēties līdzīgu krāsu gammu ( zili zilā, brūnā un zelta, pelēkā un sudraba ) atkarībā no jūsu idejām un iespējām.

Lasīt arī  Baccarat 250 gadu vecumā: karaļu spēle

Galvenais, lai zem tās būtu spīdīgs "pārklājums" bez avīzes, kas ielūkojas cauri. Ģipsis pie "pēdas" Pārsegs ar fliteriem. Nu, mūsu ziemas eglīte ir gatava!

Tas var atdzīvināt jūsu interjeru un būt jauka dāvana jūsu mīļajiem!

Izmēģiniet, un tas būs tikpat skaisti.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: