Missoni margrietiņas

27. jūnijā Missoni Home veikalā Maskavā tika prezentēta jauna ziedu kolekcija.

Missoni Home Margherita kolekcijā ietilpst gultas, krēsli, pufi, paklāji, aizkari un lampu abažūri. Galvenais zieds šajā jaunumu pušķī ir margrietiņa. Jo visa sērija ir veltīta kādam svarīgam Missoni ģimenes notikumam – Margarita Missoni apprecas un gaida slavenā modes nama mantinieku.

Uz lina un kokvilnas polsterējuma uzziedējušās puķes papildināja floristu radītās svaigās kompozīcijas. Šo tēmu atbalstīja arī krāsains šovs Īpašs priekšskatījums jaunajām Missoni SS'13 kolekcijām un Missoni Home jaunumiem. Vakara noslēgumā visi MOD Dizaina centra boutique viesi tika aicināti piedalīties loterijā un laimēt ceļojumu uz Maroku.

Attēlā: Alisa Tolkačeva ( dizainere ) un Anna Annenkova ( Missoni Home, Happy Collections ).

Uz fotoattēla: Jekaterina Odincova.

Foto: ( vietu grupa ) Anna Annenkova ( Missoni Home, Happy Collections ).

Attēlā: Yana Laputina.

Uz fotoattēla: Diana Gianelli.

Attēlā: Daniils Fjodorovs.

Foto: Maria Korznikova ( Daily Colors ) un Anna Annenkova ( Missoni Home, Happy Collections ).

Attēlā: Missoni& stūra izstāde Missoni Home ( privāta izstāde ).

Lasīt arī  Amors
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: