Mikrotendences: 4 idejas un 20 mājokļa aksesuāri vasaras spilgtajās krāsās

Dažādos gadalaikos mēs neapzināti izvēlamies dažādu toņu krāsas. Tas nenozīmē, ka katrā sezonā ir radikāli jāmaina mēbeļu polsterējums vai mēbeļu apdare. Pietiek tikai ar dažiem spilgtiem aksesuāriem, lai piešķirtu mājoklim pareizos akcentus, radītu atmosfēru un parādītu to jaunā gaismā.

«Krāsa ir svarīgāka par formu, «Ir daudz patīkamāk sēdēt krēslā, kura krāsa jums patīk, — Šie dāņu dizainera Vernera Pantones (Werner Pantone) teicieni jau sen ir kļuvuši par saukli. Mums apkārt esošās pasaules lietu krāsa nevar neietekmēt mūsu garastāvokli. Galu galā tieši krāsa nosaka jūsu mājas izskatu.

Vasarai ir dažādas krāsas. Tradicionālā vasaras krāsa Dzeltena: pieneņu, smilšu un saules krāsa, enerģiska, aktīva, atjaunojoša. Šosezon dzeltenā krāsa ir vispopulārākā. Arī vasaras motīvos dominē zilā krāsa – skaidru, bezmākoņainu debesu krāsa un atsvaidzinošas jūras krāsa, kas sola vēsumu karstā dienā. Vasaras zaļums atgādina svaigi nopļautas pļavas un biezu, smaržīgu mežu. Un visbeidzot, dzīvespriecīgā un dzīvespriecinošā oranžā krāsa aicina uz piedzīvojumiem un radošumu – tikai ar dažiem spilgtiem aksesuāriem un kad labāk nekā vasarā ir laiks savam iecienītākajam hobijam?

Jūsu priekšā ir 4 produktu komplekti šīs vasaras galvenajās krāsās: dzeltenā, zaļā, zilā….. — Izvēlieties!

Dzeltenais

1.

1.

1.

1. Agape Foglio FOG600G izlietne;
2. Vāze Smiley Bowl no Eva Solo;
3. Vienkāršs Naranja paklājs no Nanimarquina;
4. Moroso izstrādātais krēsls Madame Dakar;
5. Audumu radošā koncepcija, ko izstrādājusi Nya.

Lasīt arī  Kevlar
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: