Jaunais gads retro stilā

Ja vēlaties Jaungada vakara rotājumiem piešķirt retro stilu, šeit ir dažas idejas, kā to izdarīt.

Šajās dienās retro izskats ir ne tikai ļoti moderns, bet tas iegūst īpašu siltumu un šarmu Jaunā gada laikā. Tas nav nekāds pārsteigums, jo šajā laikā mūs vairāk nekā jebkad agrāk saista ģimene, draugi, vēsture un atmiņas.

Ziemassvētku eglīte retrospektīvā

Vecās rotaļlietas veido burvīgu Ziemassvētku eglīti. Ar viņiem tas izskatās ne tikai kā Ziemassvētku aksesuārs, tas ir iesaiņots pavedienā, kas jūs saista ar cilvēkiem, kuri dzīvoja pirms daudziem gadu desmitiem. Jūs varat iegādāties Ziemassvētku rotaļlietas retro stilā pilsētas blusu tirgos vai tiešsaistē. Varat arī pajautāt par šādām rotaļlietām saviem paziņām. Diemžēl ( vai par laimi ) ne visi novērtē šo labestību.

Daudzās rūpnīcās ražo senlaicīgus Ziemassvētku eglīšu rotājumus vai izgatavo rotaļlietas no padomju modeļiem. Meklējiet internetā, un jūs noteikti atradīsiet daudz iespēju.

Un svinīgākais veids, kā izrotāt Ziemassvētku eglīti ar retro rotaļlietām DIY! Kokvilnas rotaļlietas, kas bija tik populāras pagājušajā gadsimtā, nav ilgas, tāpēc tās ir ļoti grūti iegādāties, bet tās ir diezgan viegli izgatavot.


Lasiet arī:

  • Vintage Ziemassvētku rotājumi
  • Uguns šovs mājās
  • Mana mīļākā dāvana Jaungada vakarā

Retro dāvanas

Varbūt nav nekā siltāka un aizkustinošāka par retro Jaungada dāvanu. Tā var būt Ziemassvētku rotaļlieta, aksesuārs vai pat antīks interjera priekšmets. Jaungada vakara gadatirgi un izstādes katrā pilsētā šogad, kur jūs varat paņemt lielisku dāvanu. Apskatīsim, ko jūs varat iegādāties šajās izstādēs Maskavā.

Decembrī Dvorā notiek brīnišķīga izstāde un pārdošana "Leļļu māksla". Šeit jūs varat iegādāties modernu ar rokām darinātu lelli, kā arī retro lelli. Lielākā daļa leļļu ir šeit. Antīko leļļu pārdošana.

Ja jums neizdevās apmeklēt izstādi, tā nav problēma. Katram amatniekam ir lapa internetā, kurā varat apskatīt izstrādājumus un izvēlēties sev tīkamāko lelli.

Dizaina centrā Artplay Pirms Jaunā gada ir vairāki gadatirgi ( LilleLykkeChristmasMarket, 4 gadalaiki, Agt nedēļas nogale ) kur var iegādāties ar rokām darinātas dāvanas.

Lai iepazītos ar gadatirgu grafiku, lūdzu, apmeklējiet

No 15. decembra šeit, Artplay Jaunā Retro antīko mēbeļu izstāde un izpārdošana. Antīkie krēsli no agrīnā padomju un pirmsrevolūcijas perioda.

Izstāžu grafiks

Lasīt arī  5 noteikumi plakātu izvietošanai

Retro apgaismojums

Retro gaismekļi un gaismas piešķir mājoklim romantisku Jaungada atmosfēru! To siltā, blāvā gaisma rada mājīgu atmosfēru, kaut ko vecu un labu.

Rīgas kafejnīcas un restorānus pārpludinājušas LED lampas, kas veidotas kā senlaicīgas Edisona lampas. Taču tie joprojām ir stilīgs un aizkustinošs interjera elements un var izraisīt ļoti siltas emocijas.

Atrodiet piederumus savam iecienītākajam Ziemassvētku dekoram

Little Bold svečturis no zīmola Moooi kolekcijas Bold Skulptūra 4101 no kolekcijas Chelsea Interiors, ražotājs Pusha Kartell Abbracciaio svečturis
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: