Delikāts svētku dekors: ziedi no salvešpapīra 5 minūtēs

Galvenā pavasara brīvdiena – 8. marts – ir tepat aiz stūra. Līdz beigām atlicis mazāk nekā nedēļa! Kā dažu minūšu laikā izveidot iespaidīgu mājas apdari? Izsauciet pavasari un uzziniet, kā no papīra pašu rokām izgatavot gudrus un gaisīgus pompozus ziedus.

Jūs nezināt, kā padarīt savu māti, māsu vai draugu laimīgu brīnišķīgajā 8. marta pavasara dienā? Vai varbūt jūs jau esat sagatavojis dāvanu, bet vēlaties to skaisti izrotāt? Tad jums.. Mūsu īso, bet noderīgo piecu minūšu semināru var praktizēt pat ar maziem bērniem, lai viņu mātes un vecmāmiņas!

Kas jums būs nepieciešams:

  • Vēlams kreppapīrs, bet piemērots ir arī salvešpapīrs un kraftpapīrs,
  • šķēres,
  • plāna stieple,
  • Šaura lentīte vai skaists diegs ( zelta, sudraba vai spīdīgas krāsas ).

Ko darīt:

Ja papīra loksne ir pietiekami liela, nogrieziet no tās sloksni atkarībā no tā, cik lielu ziedu vēlaties. Vidēja izmēra ziedu var izgatavot no aptuveni 17×25 cm papīra lapas. Paņem lapu un viegli salociet to akordeona formā.

Padoms: Ja vēlaties, lai zieds būtu lielāks, var izmantot vairāk nekā vienu lapu. Jo vairāk papīra slāņu, jo sulīgāks būs zieds, bet neņemiet pārāk daudz lapu – šķēres tos neuzņem.

Izveidoto "akordeonu" sasieniet Vidū ievelciet stiepli un zem tās ievietojiet lentīti vai auklu, ja vēlāk vēlaties sasiet ziedu.

Akordeona abos galos Nogrieziet papīra galus. Galus var veidot simetriski konusveida vai arī noapaļotus. Gatavie ziedi, sakārtoti kā asteres, krizantēmas vai dālijas, līdzināsies apaļajiem ziediem peonijas vai hortenzijas. Ņemiet to vērā, izvēloties papīra krāsu. Visdabiskākās un svinīgākās krāsas Rozā, sarkans, oranžs, oranžs, balts, ceriņi un maigi zils. Taču fantāzijas ziedu, piemēram, zvaigžņu ziedu, var veidot jebkurā citā krāsā.

Padoms: Ja kopā salocītie papīra slāņi ir pārāk biezi, nogrieziet tos atsevišķi, lai nepieļautu, ka nākamā zieda malas aizķeras un saplīst.

Kad malas ir nogrieztas, uzmanīgi sāciet no centra un sadaliet katru zieda ziedlapu akordeona formā, Ietinot tos uz augšu, it kā gribētu piešķirt tiem apjomu.

Apsveicam, jūsu lielgabarīta ziedu ( vai pompom- Kā jums patīk ) gatavs! No šādiem rotājumiem var izveidot skaistu svētku virteni vai iekārt tos atsevišķi lustra, aizkari. Un, protams, padariet tos par dāvanu 8. martam! Mūsu izvēle Svētku eglīte no mākslīgiem vai dabīgiem zariem dekoratīvā puķu podā!

Lasīt arī  Tabula zoo
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: